María Teresa ESTEVAN BOLEA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanje)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 29-01-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Slovenië

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Slowakije
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland