Luis CAMPOY ZUECO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling