Francisca BENNASAR TOUS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie rechten van de vrouw
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie vervoer en toerisme
  • 10-10-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme
  • 20-02-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël