Hélène CARRÈRE D'ENCAUSSE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 19-10-1995 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 01-03-1995 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 22-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië