Christian E.A. CABROL : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb