Jean-Pierre BAZIN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Ondervoorzitter
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Fractie Unie voor Europa - Ondervoorzitter
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Voorzitter 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme

Leden 

  • 21-07-1994 / 27-11-1995 : Begrotingscommissie
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 27-10-1995 : Commissie institutionele zaken
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie visserij
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij