Fausto BERTINOTTI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Confederale Fractie Europees Unitair Links - Lid
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rifondazione comunista (Italië)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1996 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 16-01-1996 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1996 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten