Gian Piero BONIPERTI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie Forza Europa - Lid
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italië)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media

Plaatsvervanger 

  • 23-09-1994 / 18-07-1996 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling