Gipo FARASSINO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 18-02-1997 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-05-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie vervoer en toerisme
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Tsjechische Republiek, de Republiek Slowakije en Slovenië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-02-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 27-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme