Clive John NEEDLE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië
  • 17-02-1997 / 10-04-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië: Armenië, Azerbaidzjan, Georgië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië: Armenië, Azerbaidzjan, Georgië
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië: Armenië, Azerbaidzjan, Georgië

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 30-05-1995 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 01-06-1995 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 04-10-1995 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 10-04-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking