Alessandro FONTANA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Fractie Forza Europa - Ondervoorzitter
  • 29-08-1994 / 04-07-1995 : Fractie Forza Europa - Lid van het bureau
  • 05-07-1995 / 10-12-1996 : Fractie Unie voor Europa - Lid van het bureau
  • 11-12-1996 / 19-01-1997 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Centro cristiano democratico (Italië)

Voorzitter 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie verzoekschriften

Ondervoorzitter 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Europees Parlement
  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 21-07-1994 / 26-07-1994 : Commissie rechten van de vrouw
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 17-11-1994 / 17-11-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Tsjechische Republiek, de Republiek Slowakije en Slovenië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media

Plaatsvervanger 

  • 23-09-1994 / 10-10-1995 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 19-10-1995 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico