Honório NOVO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 28-09-1994 / 05-01-1995 : Confederale Fractie Europees Unitair Links - Lid
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links - Lid

National parties 

  • 28-09-1994 / 19-07-1999 : Partido Comunista Português (Portugal)

Leden 

  • 14-11-1994 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij

Plaatsvervanger 

  • 04-11-1994 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico