Maria Paola COLOMBO SVEVO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw
  • 14-03-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Estland
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Estland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking