Bengt-Ola RYTTAR : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Zweden)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Estland, Litouwen en Letland
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Estland, Litouwen en Letland

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming