Luigi CALIGARIS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie Forza Europa - Lid
  • 05-07-1995 / 31-01-1997 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 01-02-1997 / 18-02-1997 : Niet-ingeschrevenen
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 13-11-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 16-01-1997 / 02-10-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 06-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 20-10-1997 / 13-11-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Plaatsvervanger 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie verzoekschriften
  • 18-09-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid