Livio FILIPPI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 29-11-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 24-03-1999 : Patto Segni (Italië)
  • 25-03-1999 / 19-07-1999 : I Democratici (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten

Leden 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië

Plaatsvervanger 

  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 12-07-1996 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tijdelijke Commissie follow-up BSE-aanbevelingen (boviene spongiforme encefalopathie)