Pierluigi CASTAGNETTI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Italië)

Leden 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken

Plaatsvervanger 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur