Hadar CARS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 28-02-1995 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid
  • 01-03-1995 / 08-10-1995 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid van het bureau
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid van het bureau

National parties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Folkpartiet liberalerna (Zweden)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Folkpartiet liberalerna (Zweden)

Ondervoorzitter 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 19-01-1995 / 27-10-1995 : Commissie begrotingscontrole
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuidoost-Europa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuidoost-Europa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuidoost-Europa

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw
  • 02-12-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid