Pirjo RUSANEN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Kansallinen Kokoomus (Finland)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Estland, Litouwen en Letland
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie regionaal beleid
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegatie voor de betrekkingen met Estland, Litouwen en Letland
  • 11-10-1995 / 10-11-1996 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Slowakije

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Tijdelijke enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 18-07-1996 / 10-11-1996 : Tijdelijke Enquêtecommissie communautair douanevervoer