Mirja RYYNÄNEN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid

National parties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Keskusta (Finland)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Suomen Keskusta (Finland)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Litouwen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Litouwen