Monica Stefania BALDI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie Forza Europa - Lid
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Fractie Unie voor Europa - Lid van het bureau
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media

Leden 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 22-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming