Ernesto CACCAVALE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie Forza Europa - Lid
  • 05-07-1995 / 13-07-1998 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 14-07-1998 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens

Leden 

  • 21-07-1994 / 11-09-1994 : Subcommissie rechten van de mens
  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 23-09-1994 / 28-08-1995 : Commissie regionaal beleid
  • 15-02-1995 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 28-08-1995 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 19-10-1995 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Letland
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Letland