Gerardo BIANCO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 29-11-1994 / 08-05-1995 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 09-05-1995 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Italië)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media