Ivar VIRGIN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Zweden)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Moderata samlingspartiet (Zweden)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen