Helena M. VAZ DA SILVA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 05-11-1996 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid
  • 06-11-1996 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugal)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika