António VITORINO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 28-10-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 28-10-1995 : Partido Socialista (Portugal)

Voorzitter 

  • 22-07-1994 / 28-10-1995 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken

Leden 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 21-07-1994 / 28-10-1995 : Subcommissie rechten van de mens
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 12-07-1995 / 28-10-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 28-10-1995 : Commissie institutionele zaken