Raúl Miguel ROSADO FERNANDES : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 05-07-1995 / 13-11-1995 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 14-11-1995 / 09-12-1996 : Fractie Unie voor Europa - Ondervoorzitter
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Portugal)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 14-12-1998 / 19-07-1999 : Commissie begrotingscontrole

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Tijdelijke enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie BSE (boviene spongiforme encefalopathie)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tijdelijke Commissie follow-up BSE-aanbevelingen (boviene spongiforme encefalopathie)