Angela Theodora BILLINGHAM : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 17-10-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling