Yiannis ROUBATIS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie visserij
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuidoost-Europa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuidoost-Europa
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuidoost-Europa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuidoost-Europa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuidoost-Europa

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 16-01-1997 / 02-02-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjraklanden en de Golfstaten
  • 03-02-1997 / 19-07-1999 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjraklanden en de Golfstaten
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjraklanden en de Golfstaten