Ombretta COLLI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie Forza Europa - Lid
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 26-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken

Plaatsvervanger 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Commissie regionaal beleid
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Litouwen
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Litouwen
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Commissie verzoekschriften