Jean BAGGIONI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Estland
  • 14-10-1997 / 15-06-1998 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Estland