Wolfgang NUßBAUMER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Oostenrijk)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten