Susanne RIESS-PASSER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 25-04-1996 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 01-01-1995 / 25-04-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Oostenrijk)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 19-01-1995 / 25-04-1996 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 13-02-1995 / 25-04-1996 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 12-07-1995 / 25-04-1996 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 25-04-1996 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming