Klaus REHDER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Tsjechische Republiek, de Republiek Slowakije en Slovenië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië

Plaatsvervanger 

  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Commissie vervoer en toerisme
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije