Antoinette FOUQUE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Fractie Europese Radicale Alliantie - Lid
  • 01-12-1994 / 16-07-1996 : Fractie Europese Radicale Alliantie - Lid van het bureau
  • 17-07-1996 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Energie Radicale (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie rechten van de vrouw
  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 11-11-1996 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 18-07-1996 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta