Vincenzo VIOLA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 18-09-1995 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 18-09-1995 / 19-07-1999 : Patto Segni (Italië)

Leden 

  • 09-10-1995 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 09-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb

Plaatsvervanger 

  • 02-10-1995 / 26-06-1996 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 27-06-1996 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie BSE (boviene spongiforme encefalopathie)
  • 16-01-1997 / 29-04-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Begrotingscommissie
  • 29-04-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije