Staffan BURENSTAM LINDER : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 20-07-1999 / 15-04-2000 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christendemocraten) en Europese Democraten - Lid

National parties 

  • 20-07-1999 / 15-04-2000 : Moderata samlingspartiet (Zweden)

Leden 

  • 21-07-1999 / 15-04-2000 : Economische en Monetaire Commissie
  • 06-10-1999 / 15-04-2000 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Letland

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1999 / 15-04-2000 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken

all-activities 

Bijdragen aan plenaire debatten 
Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement