Quinídio CORREIA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 30-10-1995 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 30-10-1995 / 19-07-1999 : Partido Socialista (Portugal)

Leden 

  • 17-11-1995 / 19-04-1996 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 19-04-1996 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 23-10-1998 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij
  • 23-10-1998 / 13-01-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 13-01-1999 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Slovenië

Plaatsvervanger 

  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 22-10-1998 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 23-10-1998 / 13-01-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling