Rui VIEIRA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 31-10-1995 / 17-01-1997 : Fractie Unie voor Europa - Lid

National parties 

  • 31-10-1995 / 17-01-1997 : Partido Popular (Portugal)

Leden 

  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-01-1997 / 17-01-1997 : Commissie institutionele zaken

Plaatsvervanger 

  • 15-11-1995 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 14-03-1996 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 17-01-1997 : Begrotingscommissie