Dietrich ELCHLEPP : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 06-02-1996 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 06-02-1996 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Leden 

  • 16-02-1996 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 20-05-1996 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie externe economische betrekkingen

Plaatsvervanger 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Litouwen
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Litouwen
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan