Alfonso NOVO BELENGUER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 18-09-1996 / 28-01-1997 : Fractie Europese Radicale Alliantie - Lid
  • 29-01-1997 / 07-10-1998 : Fractie Europese Radicale Alliantie - Lid van het bureau

National parties 

  • 18-09-1996 / 07-10-1998 : Coalición Nacionalista (Spanje)

Leden 

  • 20-09-1996 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 20-09-1996 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Commissie regionaal beleid
  • 14-10-1997 / 07-10-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR

Plaatsvervanger 

  • 19-09-1996 / 15-01-1997 : Commissie vervoer en toerisme
  • 23-10-1996 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Commissie vervoer en toerisme
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta