Friedhelm FRISCHENSCHLAGER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid van het bureau

National parties 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Liberales Forum (Oostenrijk)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Slovenië

Leden 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie veiligheid en ontwapening

Plaatsvervanger 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije