Maria Celeste CARDONA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 18-01-1997 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Lid

National parties 

  • 18-01-1997 / 19-07-1999 : Partido Popular (Portugal)

Leden 

  • 21-02-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Letland
  • 14-07-1997 / 19-07-1999 : Commissie institutionele zaken
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Letland

Plaatsvervanger 

  • 18-01-1997 / 19-07-1999 : Begrotingscommissie
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen