Stéphane BUFFETAUT : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Fractie van onafhankelijken voor het Europa van de Nationale Staten - Lid

National parties 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Mouvement pour la France (Frankrijk)

Leden 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 13-03-1998 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 14-05-1998 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Plaatsvervanger 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 22-10-1997 / 13-03-1998 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 22-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Slowakije
  • 14-05-1998 / 19-11-1998 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken