Doros CHRISTODOULIDIS : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-04-2003 / 30-04-2004 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links - Waarnemer
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links - Lid

National parties 

  • 17-04-2003 / 30-04-2004 : Anorthotiko Komma Ergazomenou Laou - Aristera - Nees Dinameis (Cyprus)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Anorthotiko Komma Ergazomenou Laou - Aristera - Nees Dinameis (Cyprus)

Leden 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid

Waarnemer 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid