Eiki BERG : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-04-2003 / 30-04-2004 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christendemocraten) en Europese Democraten - Waarnemer
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christendemocraten) en Europese Democraten - Lid

National parties 

  • 24-04-2003 / 30-04-2004 : Res Publica (Estland)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Res Publica (Estland)

Leden 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid

Waarnemer 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid

all-activities 

Bijdragen aan plenaire debatten 
Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement