George VARNAVA : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-11-2003 / 30-04-2004 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Waarnemer
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 17-11-2003 / 30-04-2004 : Kinima Sosialdimokraton (Cyprus)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Kinima Sosialdimokraton (Cyprus)

Leden 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid

Waarnemer 

  • 03-12-2003 / 30-04-2004 : Tijdelijke commissie voor de verbetering van de veiligheid op zee
  • 18-12-2003 / 30-04-2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid

all-activities 

Bijdragen aan plenaire debatten 
Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement