Johan DANIELSSON : 9e zittingsperiode 

Fracties 

  • 02-07-2019 ... : Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 02-07-2019 ... : Arbetarepartiet- Socialdemokraterna (Zweden)

Ondervoorzitter 

  • 10-07-2019 / 26-09-2019 : Commissie vervoer en toerisme

Leden 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Commissie vervoer en toerisme
  • 02-07-2019 ... : Delegatie voor noordelijke samenwerking en voor de betrekkingen met Zwitserland en Noorwegen, in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-IJsland en in de Gemengde Parlementaire Commissie van de Europese Economische Ruimte (EER)
  • 27-09-2019 ... : Commissie vervoer en toerisme

Plaatsvervanger 

  • 02-07-2019 ... : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 08-10-2019 ... : Delegatie voor de betrekkingen met het Koreaanse schiereiland

Contact