Sorin FRUNZĂVERDE : 6de zittingsperiode 

Fracties 

  • 10-12-2007 / 07-01-2008 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democraten) en Europese Democraten - Lid
  • 08-01-2008 / 04-06-2008 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democraten) en Europese Democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 10-12-2007 / 07-04-2008 : Partidul Democrat (Roemenië)
  • 08-04-2008 / 04-06-2008 : Partidul Democrat-Liberal (Roemenië)

Ondervoorzitter 

  • 10-01-2008 / 04-06-2008 : Subcommissie veiligheid en defensie

Leden 

  • 12-12-2007 / 09-01-2008 : Subcommissie veiligheid en defensie
  • 13-12-2007 / 04-06-2008 : Commissie buitenlandse zaken
  • 18-12-2007 / 04-06-2008 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen van Zuidoost-Europa
  • 16-01-2008 / 04-06-2008 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Voormalige Joegoslavische Republiek Macedonië

Plaatsvervanger 

  • 12-12-2007 / 08-01-2008 : Commissie economische en monetaire zaken
  • 18-12-2007 / 08-01-2008 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 09-01-2008 / 04-06-2008 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

all-activities 

Bijdragen aan plenaire debatten 
Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement

Presentielijst 
Deze presentielijst is een uittreksel van de notulen van de plenaire vergadering van de 6e zittingsperiode. De hierin vervatte gegevens dienen slechts ter informatie en bestrijken de ambtsperiode van het lid in het Europees Parlement. Dit zijn ruwe gegevens. Zij zijn niet gecorrigeerd in verband met gerechtvaardigde afwezigheid wegens ziekte, moeder- of vaderschapsverlof, toegestane activiteiten van parlementaire delegaties, enz.