Massimo CACCIARI : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 20-07-1999 / 26-05-2000 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid

National parties 

  • 20-07-1999 / 26-05-2000 : I Democratici (Italië)

Leden 

  • 21-07-1999 / 26-05-2000 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 29-09-1999 / 26-05-2000 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Slovenië

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1999 / 26-05-2000 : Commissie industrie, externe handel, onderzoek en energie

all-activities 

Bijdragen aan plenaire debatten 
Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement